Webová prezentace

Internetové, nebo-li webové stránky jsou prezentace firem či jednotlivců přístupné uživatelům internetu prostřednictvím internetového prohlížeče. Například tento text, který právě čtete, je také webovou prezentací.

Webové prezentace mají jednu nespornou výhodu. Tou je možnost pružně měnit jejich obsah dle potřebya tím je udržovat stále aktuální. Oproti jiným typům médií (tištěným, audio, video) přináší webová prezentace nejen značnou úsporu finančních prostředků při jakékoliv změně obsahu, ale dokáží také generovat zisk a to díky přílivu nových zákazníků.

V dnešní době jsou webové prezentace vizitkou Vaší společnosti. Kvalitně zpracovaná webová prezentace, která efektivně propaguje Vaše produkty a služby je v dnešní době základním kamenem prezentace Vaší společnosti na internetu. Kvalita prezentace = kvalitě poskytovaných služeb.

Je velmi mnoho druhů webových prezentací a záleží jen na Vaší představě, jak by měly zrovna Vaše webové stránky vypadat. Důležité je si ujasnit, k čemu má Vaše webová prezentace sloužit, koho chcete oslovit a co bude obsahovat. Od toho by se mělo vše odvíjet!

Ctech s.r.o. © 2011|e-mail: info@moderniprezentace.cz|mobil: +420 605 734 003|tel.: +420 261 215 644|Michelská 29/6, 140 00 Praha 4
Zpět